Select Columns Layout

Par mums

Aigars Cepītis

Vecākais SEO projektu vadītājs

Ritvars Lauža

SEO projektu vadītājs

Elīna Ciunele

Jaunākā SEO projektu vadītāja

Specializējamies SEO optimizācijā.

Ikvienam uzņēmumam ir sava specifika. Mūsu ir SEO optimizācija. Esam veltījuši savas zelta 10 000 stundas optimizējot mājaslapas un šis atspoguļojas mūsu sasniegtajos rezultātos. 

Mēs mīlam SEO un esam pārliecināti, ka tas ir viens no labākajiem veidiem, kā pārdot produktu vai pakalpojumu internetā, piedāvājot to tiem potenciālajiem klientiem, kuriem tas ir patiešām vajadzīgs.

Esam lokāli, bet strādājam arī globāli.

Kopš uzņēmuma dibināšanas dienas esam piedzīvojuši strauju izaugsmi. Turklāt darbojušies ne tikai ar uzņēmumiem Latvijā, bet starptautiskiem projektiem (Lietuva, Igaunija, Krievija, Gruzija, Apvienotā Karaliste, Amerikas Savienotās Valstis). Lieli mērķi, mērķtiecīgs darbs, aizrautība un pieredze ir vārdi, kas raksturo mūsu profesionālo komandu. 

Mūsu klienti mums ir pirmajā vietā.

Mēs esam vērsti uz rezultāta sasniegšanu - uz Jūsu uzņēmuma pārdošanas uzlabošanu internetā. Mūsu mērķis ir sniegt klientam labākos rezultātus un izmantot SEO iespējas kopējā uzņēmuma mārketinga stratēģijā.  
 Mūsu galvenā prioritāte ir ilgtermiņa attiecību veidošana, jo mēs zinām, cik svarīgi ir lai viena organizācija uzticētos otrai. Tieši tādēļ komunikācija un skaidrs plāns ir viena no lietām, par kuru iestājamies.
 Strādājot kopā, mēs sasniegsim labākus rezultātus, uzlabosim Jūsu mājas lapas SEO rezultātus, palielināsim uzņēmuma atpazīstamību un veicināsim pārdošanu.

Select Columns Layout

Autortiesības @ Organic Marketing | Visas tiesības aizsargātas.

Privātuma politika | Lietošanas noteikumi

Add Icon