Kas ir mājas lapu optimizācija, un kāpēc SEO ir svarīgs?

SEO stratēģija ir viens no mūsdienu mārketinga must have elementiem, kas tiek iekļauts uzņēmuma kopējā komunikācijas stratēģijā. Tā ir Jūsu iespēja savai mājaslapai piesaistīt tos interneta lietotājus, kas ir Jūsu potenciālie klienti. Tieši viņi nupat Google meklēšanas logā ir ierakstījuši atslēgvārdus vai frāzi, kas atbilst Jūsu uzņēmuma piedāvāto preču vai pakalpojumu nosaukumam. Lai gan šis process notiek dabiski pats no sevis, profesionāli SEO speciālisti var palīdzēt Jūsu uzņēmumam sasniegt augstākās Google meklēšanas rezultātu pozīcijas daudz ātrāk, lētāk un labāk.

SEO konsultācija un SEO audits ir pirmie profesionāla SEO pakalpojuma posmi, jo, lai izvirzītu mērķus, ir jāsaprot, kāda ir pašreizējā situācija un nepilnības mājas lapā, cik spēcīga ir konkurence, cik piesātināta ir nozare un kādas varētu būt efektīvākās darbības, lai rezultāti tiktu sasniegti pēc iespējās ātrāk


SEO speciālists
pārzina jaunākos Google darbības pamatprincipus un tendences, kā arī viņš prot novērtēt, cik daudz enerģijas, laika un līdzekļu būs nepieciešams, lai sasniegtu vēlamos rezultātus Jūsu nozarē, mērķa valstī un ar katru atslēgvārdu. Turklāt vērā ņemams ir fakts, ka Jūsu konkurenti nesnauž un arī mēģina darīt visu iespējamo, lai izkonkurētu Jūsu uzņēmumu un iegūtu vadošās Google meklēšanas rezultātu pozīcijas.

Protams, ātrākais veids, kā sasniegt augstākās Google pozīcijas, ir Google reklāma. Tomēr ir nozares, kurās konkurences dēļ klikšķa cena ir ļoti augsta, tāpat ir nozares, kurās SEO rezultātus ir iespējams ļoti ātri un efektīvi sasniegt bez reklāmas izvietošanas, līdz ar to reklāma nav efektīvākais veids pretī mājaslapas apmeklētāju pieplūdumam. Un Jūsu ieguvums būs tāds, ka rezultāts saglabāsies daudz ilgāk — pretēji maksas reklāmai, kur pozīcijas ir augstas, kamēr par tām maksājat.

SEO pakalpojumi ietver ļoti daudz dažādu darbību: izpēti, analīzi, darbu ar saturu, dažkārt nepieciešami arī tehniski uzlabojumi mājaslapā. Līdz ar to arī SEO optimizācijas cena nav viena, bet ir tieši proporcionāli atkarīga no ieguldītā darba apjoma. 

SEO pakalpojumi parasti ir vērsti uz ilgtermiņa sadarbību, jo šodien paveiktā darba rezultātus iespējams izmērīt un novērtēt tikai pēc noteikta laika. Tāpat, lai saglabātu pozīcijas un turpinātu tās uzlabot, ir nepieciešams turpināt iesāktās SEO stratēģijas ieviešanu dzīvē, tas ir, mājaslapā un interneta komunikācijā.

Lūk, rezultāti, ko esam palīdzējuši sasniegt saviem klientiem

Klients augstas konkurences nišā – Farmācija. Sadarbības preriods 1 gads.

Mēs Piedāvājam

Saprotami izskaidrot visu par un ap SEO un mūsu pakalpojumiem

Nekādas maģijas — reāli fakti, skaitļi un darbības.

Visi nevar zināt visu. Tieši tāpēc mēs esam specializējušies SEO optimizācijas nozarē, bet Jūs esat eksperts sava biznesa nozarē. Ar lielāko prieku izskaidrosim Jums un Jūsu komandai, kā notiek SEO optimizācija, parādot to ar praktiskiem piemēriem, kā arī reāliem sasniegtajiem rezultātiem.

Veikt pilnīgu biznesa nišas izpēti

Mūsu speciālisti izpētīs Jūsu biznesa nozari, tajā esošos konkurentus un to izmantotās SEO stratēģijas. Balstoties uz iegūtajiem datiem, mēs varēsim Jums piedāvāt atrast vēl neizmantotus veidus, kā atvest jaunus apmeklētājus līdz Jūsu uzņēmuma mājaslapai, tādējādi palielinot zīmola popularitāti un Jūsu uzņēmuma ienākumus.

Izvēlēties efektīvākos atslēgvārdus

Vai zinājāt, ka ne visi atslēgvārdi ir izmantojami SEO optimizācijā, jo ne visi palīdzēs Jums sasniegt vēlamo rezultātu? No daudzajiem atslēgvārdiem, kas ir pieejami, mūsu speciālisti palīdzēs Jums atrast optimālos atslēgvārdus Jūsu SEO stratēģijas ieviešanai un apmeklētāju piesaistei.

Mēs veiksim atslēgvārdu meklētāju psiholoģijas analīzi un atbilstoša, kvalitatīva satura izveidi. Pareizi izvēloties atslēgvārdus, Jūs savai mājaslapai piesaistīsiet interneta lietotājus, kuri interesējas par attiecīgo preci vai pakalpojumu, tādējādi samazinot SEO konkurenci un palielinot atbilstību.

Veikt detalizētu iekšējo optimizāciju

Mūsu speciālisti sagatavos instrukcijas visu SEO tehnisko nepilnību novēršanai, kas kavē mājaslapas novērtējuma uzlabošanu Google, nodrošinās papildu satura un iekšējo saišu izveidi, lai maksimāli atvieglotu lapas virzīšanu ārēji, ļaujot Google pazīt, kuru atslēgvārdu kurā sadaļā virzīt.

Tāpat palīdzēsim sakārtot mājaslapas metadatus, eksperimentējot ar dažādu saturu, mērot un analizējot sasniegtos rezultātus.

Veikt stratēģisku ārējo optimizāciju

Augstas vērtības ārējās saites, visefektīvāko stratēģiju izmantošana, tostarp stiprinot jau izveidotās saites ar citām saitēm. Izklausās sarežģīti? Iespējams! Tāpēc atstājiet to mūsu ziņā un priecājieties par apmeklētāju pieplūdumu savā mājaslapā.

Piedāvājam arī alternatīvas saišu būvēšanas metodes, piemēram, viedojot ļoti interesantu un noderīgu saturu, pēc tam daloties tajā lielākajos ziņu portālos un tādējādi gan ārēji optimizējot mājaslapu, gan arī veidojot lasītājiem pozitīvas asociācijas ar Jūsu uzņēmumu.

Vēl šaubāties, vai uzticēt SEO optimizāciju mums?

  • 15 tūkstoši stundu, kas veltītas lielu, mazu un vidēju mājaslapu optimizācijai.
  • Pieredze un zināšanas dažādās nozarēs.
  • Piedāvājam dažādus, radošus, nestandarta risinājumus, kurus nepiedāvā daudzi citi SEO speciālisti.
  • Patīkama sadarbība — vienmēr pozitīva attieksme.
  • Izmērāms rezultāts.
  • Individuāli risinājumi, piedāvājums un stratēģija katram klientam atkarībā no tā darbības nozares un specifikas.

Uzzini par SEO potenciālu savam biznesam - Jautā mums!